Uitslagen PSV Vollenhove

Afgelopen weekend werd er vooral gesprongen en eventing gereden door onze leden.

In IJsselmuiden kwam Dennis Bijma aan de start met zijn pony Magnum in de klasse 90 cm – DE. Dennis wordt steeds meer een combinatie met deze nieuwe pony en is dan ook goed op dreef de afgelopen weken. In de grote (en sterke) groep mocht Dennis in het eerste parcours een 5e prijs in ontvangst nemen. Het tweede parcours was goed voor een 6e prijs.

Tara van der Linde en Simon Boekema reisden met hun pony’s af naar SGW Ronostrand. Beiden kwamen uit in de klasse B – DE. Beiden wisten ook een plek op het podium te bemachtigen. Tara werd met Tessa 2e, Simon werd met zijn pony Tinapatch 3e. Mooi om tijdens een SGW wedstrijd twee leden van onze vereniging op het podium te zien!

Judith Winters kwam ook aan de start tijdens deze samengestelde wedstrijd. Samen met haar paard Warandasj reed ze een mooi cross. Het was hard werken, maar dat leverde een foutloze cross op met een 9e prijs in een groot deelnemersveld!

Redactie